WSPÓŁPRACA

Online

Jeśli nie masz czasu na spotkania na żywo lub mieszkasz daleko od mojego gabinetu – żaden problem ! Specjalnie dla Ciebie stworzona jest współpraca online.

dietetyk-kliniczny-przykladowe-dania11

W trakcie pierwszej konsultacji wykonam:

analizę składu ciała przy pomocy analizatora i analizę otrzymanych wyników
wywiad żywieniowy
ocenę dotychczasowego odżywiania
wstępną poradę dietetyczną
ustalenie wstępnego planu działania

Po tym jak się do mnie zgłosisz, dostaniesz do wypełnienia parę pytań odnośnie Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania i stanu zdrowia oraz dzienniczek żywieniowy. Po ich wypełnieniu wysyłasz je z powrotem do mnie, a ja analizuję otrzymane dane i dopasowuję dietę do Twojego stanu zdrowia, możliwości kulinarnych, czasu na gotowanie i innych wytycznych, które ustalamy w czasie naszych rozmów mailowych, czy telefonicznych. Dietę przesyłam w ciągu 7 dni roboczych od wpłynięcia zapłaty.

Maila do mnie znajdziesz w zakładce kontakt. Możesz się do mnie zgłosić także za pośrednictwem mojego fanpage na Facebooku lub napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy. Na wiadomości odpisuję w ciągu 48h. 

Konsultacja online

cena: 80 zł

Konsultacja online

Chcesz dowiedzieć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie jesteś pewny czy chcesz długoterminowej współpracy z dietetykiem? Jednorazowa konsultacja online jest stworzona dla Ciebie! Taka współpraca jest dobrym rozpoznaniem, czy odpowiada Ci mój styl pracy, a jeśli zdecydujesz się wykupić pakiet współpracy, cena konsultacji zostanie odliczona od jego ceny.

cena: 250 zł

Miesięczna współpraca

Ten program, jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć stałą współpracę z dietetykiem. W pierwszym programie, poza konsultacją znajdziesz indywidualnie dopasowany, 7-dniowy jadłospis, który pozwoli na ułożenie 30 dni planu dietetycznego.

Konsultacja online-2
Konsultacja online-3

cena: 650 zł

3-miesięczna współpraca

Ten program odpowie na potrzeby osób, które są zdecydowane na długoterminową współpracę ze mną. W ramach tego pakietu, poza konsultacją i analizami, otrzymasz 3 indywidualnie dopasowane, 7-dniowe jadłospisy, które pozwolą na ułożenie 3 miesięcy planu dietetycznego.

groszek-dietetyk-kliniczny

Nie czekaj dłużej – z moją pomocą i wsparciem na pewno osiągniesz sukces w odchudzaniu,
zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz upragnione cele!

papryka-dietetyk-kliniczny

Przykładowe dania