Skip to content


WSPÓŁPRACA

Online

dietetyk-kliniczny-przykladowe-dania11

Po tym jak się do mnie zgłosisz, dostaniesz do wypełnienia parę pytań odnośnie Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania i stanu zdrowia oraz dzienniczek żywieniowy. Po ich wypełnieniu wysyłasz je z powrotem do mnie, a ja analizuję otrzymane dane i dopasowuję dietę do Twojego stanu zdrowia, możliwości kulinarnych, czasu na gotowanie i innych wytycznych, które ustalamy w czasie naszych rozmów mailowych, czy telefonicznych. Dietę przesyłam w ciągu 7 dni roboczych od wpłynięcia zapłaty.

Maila do mnie znajdziesz w zakładce kontakt. Możesz się do mnie zgłosić także za pośrednictwem mojego fanpage na Facebooku lub napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy. Na wiadomości odpisuję w ciągu 48h. 

Wszystkie propozycje współpracy znajdziesz tutaj .

Wolisz skorzystać z gotowych jadłospisów
przygotowanych przeze mnie? Zajrzyj do sklepu.

Chcesz sprawdzić czy dieta ode mnie będzie Ci odpowiadać?
Zapisz się do newsletter’a i pobierz darmową próbkę jadłospisu.

Konsultacja online

cena: 80 zł

Konsultacja online

Chcesz dowiedzieć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie jesteś pewny czy chcesz długoterminowej współpracy z dietetykiem? Jednorazowa konsultacja online jest stworzona dla Ciebie! Taka współpraca jest dobrym rozpoznaniem, czy odpowiada Ci mój styl pracy, a jeśli zdecydujesz się wykupić pakiet współpracy, cena konsultacji zostanie odliczona od jego ceny.

cena: od 59 zł

Gotowe jadłospisy

Gotowe jadłospisy na 7 lub 14 dni.

Jadłospis 14 dni okladka-min
Konsultacja online-2

cena: 250 zł

Miesięczna współpraca

Ten program, jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć stałą współpracę z dietetykiem. W pierwszym programie, poza konsultacją znajdziesz indywidualnie dopasowany, 7-dniowy jadłospis, który pozwoli na ułożenie 30 dni planu dietetycznego.

cena: 650 zł

3-miesięczna współpraca

Ten program odpowie na potrzeby osób, które są zdecydowane na długoterminową współpracę ze mną. W ramach tego pakietu, poza konsultacją i analizami, otrzymasz 3 indywidualnie dopasowane, 7-dniowe jadłospisy, które pozwolą na ułożenie 3 miesięcy planu dietetycznego.

Konsultacja online-3
groszek-dietetyk-kliniczny

Nie czekaj dłużej – z moją pomocą i wsparciem na pewno osiągniesz sukces w odchudzaniu,
zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz upragnione cele!

papryka-dietetyk-kliniczny

Przykładowe dania