Skip to content

O mnie

Nazywam się Karolina Lubas,
jestem dietetykiem klinicznym. 

dietetyk-kliniczny-kontakt
mojezdjecieDKL

Dietetyka jest moją pasją już od wielu lat, stąd też wziął się pomysł studiów na tym kierunku, podczas których zainteresowałam się zagadnieniami dietetyki klinicznej i zdecydowałam się ukończyć taka specjalizację. Dzięki wiedzy uzyskanej w toku nauki oraz doświadczeniu jestem w stanie dobrać idealny plan żywieniowy dla każdego, niezależnie od tego jakie ma wskazania i przeciwwskazania zdrowotne.

Swoją edukację zaczęłam od licencjatu z dietetyki na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego, a następnie ukończyłam studia magisterskie na tym samym kierunku na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Kiedy tylko mogę, to poszerzam swoją wiedzę z tej dziedziny na rozlicznych kursach i szkoleniach. Dietetyka to zarówno moja praca, jak i pasja, hobby. Dlaczego specjalizuję się akurat w dietetyce klinicznej.

Moja praktyka zawodowa rozpoczęła się w 2017 roku podczas porad online, a od 2018 przyjmuję pacjentów również w prywatnym gabinecie.

Zgłaszając się na moje konsultację możesz mieć pewność, że znajdziesz pomoc. Na każdy przypadek staram się patrzeć jak najbardziej holistycznie jak to możliwe. W swojej pracy opieram się na najnowszych doniesieniach naukowych oraz własnym doświadczeniu, które zdobywam na codzień w pracy z Wami.

Zdecydowałam się podjąć specjalizację z dietetyki klinicznej, gdyż od zawsze fascynowały mnie tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz to, jak dieta i żywienie mogą pomóc w poprawie zdrowia i samopoczucia.

Specjalizuję się w żywieniu podczas takich przypadłości jak:

insulinooporność
cukrzyca typu II
choroby tarczycy
choroby autoimmunologiczne
nieswoiste zapalenia jelit
celiakia
wielochorobowość

Nie jest mi także obca walka ze zbędnymi kilogramami, chętnie także ułożę dla Ciebie zbilansowaną dietę wegetariańską i wegańską.

Co u mnie znajdziesz?

przede wszystkim praktyczne porady żywieniowe w jednostkach chorobowych
przykładowe jadłospisy - wypróbuj je zanim zdecydujesz się na współpracę ze mną, a
pyszne, szybkie i zdrowe przepisy na każdą okazję
a także wiele ciekawostek ze świata dietetyki
papryka-dietetyk-kliniczny

Moje certyfikaty