Sukcesy moich podopiecznych: Patrycja- nadwaga i refluks

Głównym problemem Patrycji jest przepuklina rozworu przełykowego i towarzyszący jej refluks. Celem Patrycji natomiast jest redukcja masy ciała i oczywiście pozbycie się refluksu.

Co osiągnęłyśmy do tej pory?

  • Refluks minął bezpowrotnie– dzięki odpowiednio ułożonemu jadłospisowi, w którym wyeliminowałam drażniące i ciężkostrawne produkty nieprzyjemne objawy refluksu minęły po zaledwie 2 tygodniach stosowania jadłospisu! 
  • Masa ciała stale spada, w tym momencie notujemy już około 8kg mniej na wadze oraz spadki obwodów (spójrzcie na wykres poniżej)  U Patrycji można zauważyć spory spadek na początku naszej współpracy, co często się zdarza- wtedy najczęściej zrzucone kilogramy to nagromadzony nadmiar wody w organizmie. W następnych etapach spadek wagi stabilizuje się i najlepiej, jeśli wynosi do 1 kg na tydzień.

 

Patrycja zrezygnowała całkowicie ze swoich ulubionych fastfoodów na rzecz zdrowszego jedzenia, ale w jej jadłospisie nie brakuje ulubionych potraw jak kopytka, czy gofry 😉 W komponowanych przeze mnie jadłospisach jest miejsce na potrawy, bez których nie możecie się obejść w zdrowszych wersjach, jeśli tylko nie wykluczają ich Wasze problemy zdrowotne. Jeśli dieta jest indywidualnie dopasowywana to zawsze musi być skrojona pod Was, nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej!

Jestem bardzo dumna i zadowolona z dotychczasowych efektów Patrycji, trzymam kciuki za dalsze sukcesy!