WSPÓŁPRACA

Stacjonarna

Chcesz się ze mną spotkać w gabinecie? Świetnie!
Zastanawiasz się pewnie, jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka ?

dietetyk-kliniczny-kontakt

W trakcie pierwszej konsultacji wykonam:

analizę składu ciała przy pomocy analizatora i analizę otrzymanych wyników
wywiad żywieniowy
ocenę dotychczasowego odżywiania
wstępną poradę dietetyczną
ustalenie wstępnego planu działania

Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości co do diety, którą będziesz stosować i na pewno możesz liczyć na moje wsparcie w trakcie trwania naszej współpracy! Zależy mi także na tym, żebyśmy regularnie spotykali się na wizytach kontrolnych, co pomaga w jeszcze lepszym dopasowaniu jadłospisu do Ciebie i kontrolowaniu wyników Twojej diety oraz jej modyfikacji, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Indywidualnie dopasowany do Ciebie plan żywieniowy to dla mnie podstawa!

Zdecydowałeś, że współpraca ze mną to właśnie to, czego Ci potrzeba? Możesz się umówić ze mną na konsultację telefonicznie lub mailowo korzystając z zakładki kontakt.

dkl-oferta1

cena: 100 zł

Pierwsza wizyta/ konsultacja

Jest to podstawowa konsultacja obejmująca punkty z opisu pierwszej wizyty, bez wykonania jadłospisu. Możesz się ze mną umówić na taka konsultację, jeśli chcesz porozmawiać o diecie i zdrowych nawykach, a także jest to wstęp do rozpoczęcia dłuższej współpracy.

cena: 70 zł

Wizyta kontrolna

Na wizycie kontrolnej wykonuję analizę składu ciała, analizuję otrzymane do tej pory rezultaty i wspólnie wyznaczamy dalszą drogę współpracy.

dkl-oferta2
dkl-oferta3

cena: 250 zł

Konsultacja z 7- dniowym jadłospisem

Obejmuje punkty wymienionwe w opisie pierwszej konsultacji oraz sporządzenie wskazówek żywieniowych, wsparcie przez okres trwania współpracy i 2 poprawki do wykonanego jadłospisu.

cena: 370 zł

Konsultacja z 14-dniowym jadłospisem

Jak wyżej + 14- dniowy jadłospis.

Obejmuje punkty wymienionwe w opisie pierwszej konsultacji oraz sporządzenie wskazówek żywieniowych, wsparcie przez okres trwania współpracy i 2 poprawki do wykonanego jadłospisu.

dkl-oferta4
dkl-oferta5

cena: 150 zł

Kolejny jadłospis 7- dniowy

cena: 450 zł

Konsultacja z miesięcznym jadłospisem

Obejmuje punkty opisane wyżej oraz miesięczny jadłospis wysyłany co tydzień w ustalonym dniu oraz 1 wizytę kontrolną gratis.

groszek-dietetyk-kliniczny

Nie czekaj dłużej – z moją pomocą i wsparciem na pewno osiągniesz sukces w odchudzaniu,
zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz upragnione cele!

papryka-dietetyk-kliniczny

Przykładowe dania